PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045503}

Na samą myśl o Tobie

The Idea of You
5,8 6 473
oceny
5,8 10 1 6473
5,6 9
ocen krytyków
Na samą myśl o Tobie
powrót do forum filmu Na samą myśl o Tobie

Bardzo nudny film. Jest w nim wszystko to co w każdym romansie. Jedyną kontrowersją jest różnica wieku między bohaterami. Ona jest starsza od niego. Ponieważ w naturze nie występuje takiw zjawisko nakręcili o tym film. Film bez polotu. Anne Hathaway to piękna kobieta i ma w sobie taką "dziewczęcą" świeżość. Nie da się jednak ukryć że jest dojrzałą kobietą co samo w sobie nie jest niczym złym. To co jest złe to mętalność ludzi i postrzeganie trzydziestolatków czy czterdziestolatków jako osoby "stare". Ten film jest mdły i właściwie o niczym nie opowiada. Przez cały czas czekałam na jakiś moment, scenę która przekonałaby mnie do tego filmu. Nie doczekałam się. Jedyne co mi się podobało to obrazy w galerii głównej bohaterki. Nie polecam

Katerinaxoxo

A jednak dałaś średnią ocenę, więc nie do końca taki zły chyba. Podaruję sobie seans, gdyż nie przepadam za takim kinem. I wierz mi, że występuje. Częściej niż się wydaje. Dzięki za opis.

ocenił(a) film na 4
mariooks1945

Dałam cztery gwiazdki i na tyle według mnie ten film zasługuje. Po części z sympatii do Anne Hathaway. A ta część o zjawisku to sarkazm ;-) Wiem że występuje, mam takie przypadki w dość bliskim otoczeniu. Proszę, cieszę się że komuś się przydał.

Katerinaxoxo

W momencie czytania komentarza było 5 gwiazdek ;-) Przyjąłem to o sarkazmie. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones